KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13746573
nr 1374 6573
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Sign E Maury, Kvinna. Signerad, daterad 1902,57x44 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:39:32
23/1 16:53:59
23/1 17:54:09